Kolizja? Wypadek?

Oferujemy auta zastępcze

Miałeś wypadek albo stłuczkę, potrzebujesz wynająć auto, masz problem z odzyskaniem odszkodowania, a może potrzebujesz zholować pojazd? Dobrze trafiłeś.
Kompleksowa obsługa powypadkowa, pozwala na szybkie i efektywne podjęcie współpracy w następujących zakresach:

  • użyczenie pojazdu zastępczego na czas naprawy Twojego samochodu
  • pomoc w zholowaniu Twojego uszkodzonego auta – autolaweta 24/7
  • pomoc w uzyskaniu należytego odszkodowania i wyceny szkody powypadkowej

Usługi, które Państwu oferujemy rozliczane są bezgotówkowo, ponieważ opłata manipulacyjna pobierana jest w ramach uzyskanej kwoty odszkodowania. Warto wiedzieć, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowanie a my jesteśmy po to by uczciwie zakończyć proces likwidacji szkody. Oznacza to, że korzystając z usług M-Car nie wyciągają Państwo z portfela ani złotówki.

Korzyści dla Ciebie

Najem bezgotówkowy

Odbierz samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. Koszty najmu w całości pokryje OC sprawcy kolizji.

Bez limitu kilometrów

Wynajmij auto zastępcze i podróżuj swobodnie. Nie ograniczając się limitem kilometrów!

Bez dodatkowych opłat

Przejrzyste zasady najmu! Umowa wolna od dodatkowych opłat przygotowawczych i sezonowych.

Minimum formalności i konkurencyjne ceny wynajmu aut

Wynajem samochodów przy zachowaniu minimum formalności jest dla nas priorytetem. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, każdorazowo dbając o zachowanie konkurencyjnych cen. Prowadzimy również wynajem aut zastępczych z OC sprawcy, zapewniając możliwość rozliczania się w formie bezgotówkowej.

Nowoczesna flota

Z nami podróżujesz bezpiecznie! Nowoczesna i stale rozwijająca się flota zapewnia komfort podróży wszystkim naszym klientom.